unity-2d - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: See %1 more results
fa: مشاهده %1 نتایج بیشتر

en: See fewer results
fa: مشاهده نتایج کمتر

en: Media Apps
fa: برنامه‌های مدیا

en: Internet Apps
fa: برنامه‌های اینترنت

en: More Apps
fa: برنامه‌های بیشتر

en: Find Files
fa: یافتن فایل‌ها

en: Browse the Web
fa: مرور وب

en: View Photos
fa: نمایش عکس

en: Check Email
fa: وارسی ایمیل

en: Listen to Music
fa: گوش دادن به موسیقی

en: Shortcuts
fa: میان‌برها

en: Refine search
fa: جستجوی دقیق‌تر

en: Type
fa: نوع

en: Eject
fa: خارج کردن

en: Trash
fa: زباله‌دان

en: %n item in trash | %n items in trash
fa[0]: %n مورد در زباله دان

en: Empty Trash
fa: خالی کردن زباله‌دان

en: Workspaces
fa: فضاهای کاری

en: Keep in launcher
fa: نگاه داشتن در لانچر

en: Remove from launcher
fa: حذف از لانچر

en: Quit
fa: خروج
