unity-2d - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: See one more result
fi: Näytä yksi tulos lisää

en: See %1 more results
fi: Näytä %1 tulosta lisää

en: See fewer results
fi: Näytä vähemmän tuloksia

en: Media Apps
fi: Mediasovellukset

en: Internet Apps
fi: Internet-sovellukset

en: More Apps
fi: Lisää sovelluksia

en: Find Files
fi: Etsi tiedostoja

en: Browse the Web
fi: Selaa verkkoa

en: View Photos
fi: Katso kuvia

en: Check Email
fi: Tarkista sähköposti

en: Listen to Music
fi: Kuuntele musiikkia

en: Shortcuts
fi: Pikavalinnat

en: Refine search
fi: Tarkenna hakua

en: Type
fi: Tyyppi

en: Eject
fi: Irrota

en: Trash
fi: Roskakori

en: %n item in trash | %n items in trash
fi[0]: %n kohde roskakorissa
fi[1]: %n kohdetta roskakorissa

en: Empty Trash
fi: Tyhjennä roskakori

en: Workspaces
fi: Työtilat

en: Keep in launcher
fi: Pidä käynnistimessä

en: Remove from launcher
fi: Poista käynnistimestä

en: Quit
fi: Lopeta
