unity-2d - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: See one more result
ka: ერთი დამატებითი შედეგის ნახვა

en: See %1 more results
ka: კიდევ %1 შედეგის ჩვენება

en: See fewer results
ka: ნაკლების ჩვენება

en: Media Apps
ka: მედია პროგრამები

en: Internet Apps
ka: ინტერნეტის პროგრამები

en: More Apps
ka: მეტი პროგრამები

en: Find Files
ka: მოიძიე ფაილები

en: Browse the Web
ka: შედი ინტერნეტში

en: View Photos
ka: ათვალიერე სურათები

en: Check Email
ka: შეამოწმე ელფოსტა

en: Listen to Music
ka: მოუსმინე მუსიკას

en: Shortcuts
ka: მალსახმობები

en: Refine search
ka: ძიების დაზუსტება

en: Type
ka: ტიპი

en: Eject
ka: ამოღება

en: Trash
ka: სანაგვე ყუთი

en: %n item in trash | %n items in trash
ka[0]: სანაგვეში %n ელემენტია

en: Empty Trash
ka: სანაგვე ყუთის დაცარიელება

en: Workspaces
ka: სამუშაო არეები

en: Keep in launcher
ka: გამშვებზე მიმაგრება

en: Remove from launcher
ka: გამშვებიდან ამოღება

en: Quit
ka: გასვლა
