unity-2d - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: See one more result
ms: Lihat lagi satu keputusan

en: See %1 more results
ms: Lihat %1 keputusan lagi

en: See fewer results
ms: Lihat keputusan lebih ringkas

en: Media Apps
ms: Aplikasi Media

en: Internet Apps
ms: Aplikasi Internet

en: More Apps
ms: Lebih Banyak Aplikasi

en: Find Files
ms: Cari Fail

en: Browse the Web
ms: Layari Sesawang

en: View Photos
ms: Papar Foto

en: Check Email
ms: Periksa Emel

en: Listen to Music
ms: Dengar Muzik

en: Shortcuts
ms: Pintasan

en: Refine search
ms: Perhalusi gelintar

en: Type
ms: Jenis

en: Eject
ms: Lenting

en: Trash
ms: Tong Sampah

en: %n item in trash | %n items in trash
ms[0]: %n item didalam tong sampah
ms[1]: %n item didalam tong sampah

en: Empty Trash
ms: Kosongkan Tong Sampah

en: Workspaces
ms: Ruang kerja

en: Keep in launcher
ms: Kekalkan didalam Pelancar

en: Remove from launcher
ms: Buang Dari Pelancar

en: Quit
ms: Keluar
