unity-2d - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: See one more result
lt: Peržiūrėti dar vieną rezultatą

en: See %1 more results
lt: Rodyti daugiau (%1) rezultatų

en: See fewer results
lt: Rodyti mažiau rezultatų

en: Media Apps
lt: Medijos programos

en: Internet Apps
lt: Interneto programos

en: More Apps
lt: Daugiau programų

en: Find Files
lt: Failų paieška

en: Browse the Web
lt: Naršyti internete

en: View Photos
lt: Žiūrėti nuotraukas

en: Check Email
lt: Pasitikrinti el. paštą

en: Listen to Music
lt: Klausytis muzikos

en: Shortcuts
lt: Nuorodos

en: Refine search
lt: Patikslinti paiešką

en: Type
lt: Tipas

en: Eject
lt: Išimti

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: %n item in trash | %n items in trash
lt[0]: %n elementas šiukšlinėje
lt[1]: %n elementai šiukšlinėje
lt[2]: %n elementų šiukšlinėje

en: Empty Trash
lt: Ištuštinti šiukšlinę

en: Workspaces
lt: Darbalaukiai

en: Keep in launcher
lt: Palikti mygtukų juostoje

en: Remove from launcher
lt: Pašalinti iš mygtukų juostos

en: Quit
lt: Baigti
