granite - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Developers
am: አደራጆች

en: Website
am: ድህረ ገጽ

en: Menu
am: ዝርዝር

en: About
am: ስለ

en: Close Tab
am: ንዑስ መስኮቱን መዝጊያ

en: Open in a new Window
am: አዲስ መስኮት መክፈቻ

en: Duplicate
am: ማባዣ

en: Close Other Tab
am: ሌሎቹን ንዑስ መስኮቶች መዝጊያ

en: Close Other Tabs
am: ሌሎቹን ንዑስ መስኮቶች መዝጊያ

en: Clear All
am: ሁሉንም ማጽጃ

en: New Tab
am: አዲስ ንዑስ መስኮት

en: Undo Close Tab
am: የተዘጋውን ንዑስ መክፈቻ መተው

en: Closed Tabs
am: የተዘጋው ንዑስ መክፈቻ

en: No action found for this file
am: ለዚህ ፋይል ምንም ተግባር አልተገኘም

en: Report a Problem
am: ችግሩን ያሳውቁን

en: Designed by:
am: የተዘጋጀው በ :

en: Written by:
am: የተጻፈው በ :

en: Copyright © %s
am: የቅጂ መብት © %s

en: Documented by:
am: ሰነዱ የተሰናደው በ :

en: Translated by %s
am: የተተረጎመው በ %s

en: Close
am: መዝጊያ

en: This program is published under the terms of the
am: ይህ ፕሮግራም የታተመው በ እነዚህ ውሎች ስር ነው

en:  license, it comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY; for details, visit
am:  ፍቃዶች ምንም አይነት ዋስትና አይሰጥም በበለጠ ለመረዳት ይህን ይጎብኙ
