granite - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Close Tab
be: Закрыць укладку

en: Open in a new Window
be: Адкрыць у новым акне

en: Duplicate
be: Дубляваць

en: New Tab
be: Новая ўкладка

en: Could not contact Contractor. You may need to install it
be: Не ўдаецца звязацца з Contractor. Магчыма, вам неабходна ўсталяваць яго
