granite - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Developers
ca: Desenvolupadors

en: Website
ca: Lloc web

note: / TRANSLATORS: this will only show up when 12-hours clock is in use
en: PM
ca: p. m.

en: Menu
ca: Menú

en: About
ca: Quant a

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the hour (12h format)
en: %l:%M %p
ca: %H:%M

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the weekday, date, and year
en: %a %b %e %Y
ca: %a %e de %b de %Y

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the date and year
en: %b %e %Y
ca: %e de %b de %Y

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the date
en: %b %e
ca: %e de %b

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the weekday and date
en: %a %b %e
ca: %a %e de %b

en: Close Tab
ca: Tanca la pestanya

en: Open in a new Window
ca: Obre a una finestra nova

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Close Other Tab
ca: Tanca l'altra pestanya

en: Close Other Tabs
ca: Tanca les altres pestanyes

en: Clear All
ca: Neteja-ho tot

en: New Tab
ca: Pestanya nova

en: Undo Close Tab
ca: Desfés el tancament de la pestanya

en: Closed Tabs
ca: Pestanyes tancades

en: Could not contact Contractor. You may need to install it
ca: No s'ha pogut contactar amb el Contractor. Pot ser que necessiteu instalar-lo

en: No action found for this file
ca: No s'ha trobat cap acció per a aquest fitxer

en: Report a Problem
ca: Informeu d'un problema

en: Designed by:
ca: Disenyat per:

en: Written by:
ca: Escrit per:

en: Documented by:
ca: Documentat per:

en: Translated by %s
ca: Traduït per %s

en: Close
ca: Tanca

en: This program is published under the terms of the
ca: Aquest programa està publicat sota els termes de la llicència

en:  license, it comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY; for details, visit
ca:  , aquesta no té CAP MENA DE GARANTIA; per a més detalls, visiteu
