granite - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Website
da: Hjemmeside

en: About
da: Om

en: Close Tab
da: Luk Fane

en: Open in a new Window
da: Åben it et nyt Vindue

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Close Other Tab
da: Luk Anden Fane

en: Close Other Tabs
da: Luk Andre Faner

en: New Tab
da: Ny Fane

en: Could not contact Contractor. You may need to install it
da: Kunne ikke kontakte Kontaktoren. Du er måske nød til, at installere det

en: No action found for this file
da: Ingen handling fundet for denne fil

en: Report a Problem
da: Indrapportér et problem

en: Designed by:
da: Designet af:

en: Written by:
da: Skrevet af:

en: Copyright © %s
da: Ophavsret © %s

en: Documented by:
da: Dokumenteret af:

en: Translated by %s
da: Oversat af %s

en: This program is published under the terms of the
da: Dette program er publiceret under betingelserne til

en:  license, it comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY; for details, visit
da:  licens, der er ABSOLUT INGEN GARANTI; for detaljer kan man se
