granite - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Menu
eo: Menuo

en: About
eo: Pri

en: Close Tab
eo: Fermi langeton

en: Could not contact Contractor. You may need to install it
eo: Contractor ne kontakteblas. Vi eble bezonas instali ĝin

en: No action found for this file
eo: Ne ago trovata por ĉi tiu dosiero

en: Report a Problem
eo: Raporti problemon

en: This program is published under the terms of the
eo: Ĉi tiu programaro estas publikigita sub la terminoj de la permesilo

en:  license, it comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY; for details, visit
eo:  . Ĝi estas publikigita SEN IA AJN GARANTIO. Por detaloj, vizitu
