granite - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Developers
sk: Vývojári

en: Website
sk: Webstránka

en: About
sk: O

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the hour (12h format)
en: %l:%M %p
sk: %I:%M %p

en: Close Tab
sk: Zatvoriť kartu

en: Open in a new Window
sk: Otvoriť nové okno

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Close Other Tab
sk: Zatvoriť inú kartu

en: Close Other Tabs
sk: Zatvoriť ostatné karty

en: Clear All
sk: Vymazať všetky

en: New Tab
sk: Nová karta

en: Undo Close Tab
sk: Vrátiť zatvorenú kartu

en: Closed Tabs
sk: Zatvorené karty

en: Could not contact Contractor. You may need to install it
sk: Nemôžem kontaktovať Contractor. Možno je potrebné, nainštalovať ho

en: No action found for this file
sk: Žiadna akcia pre tento súbor

en: Report a Problem
sk: Nahlásiť problém

en: Designed by:
sk: Navrhol:

en: Written by:
sk: Napísal:

en: Documented by:
sk: Zdokumentoval:

en: Translated by %s
sk: Preložil %s

en: Close
sk: Zatvoriť

en: This program is published under the terms of the
sk: Tento program je zverejnený za podmienok

en:  license, it comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY; for details, visit
sk:  licencia, je ABSOLÚTNE BEZ ZÁRUKY; Podrobnosti nájdete na
