granite - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Developers
sq: Zhvilluesit

en: Website
sq: Faqe interneti

en: About
sq: Rreth

en: Close Tab
sq: Mbyll Tabin

en: Open in a new Window
sq: Hape në një dritare të re

en: Duplicate
sq: Dyfisho

en: Close Other Tab
sq: Mbyll tab tjera

en: Close Other Tabs
sq: Mbyll tabet tjera

en: Clear All
sq: Pastro Gjithçka

en: New Tab
sq: Tab i Ri

en: Undo Close Tab
sq: Rikthe Tabin e Mbyllur

en: Closed Tabs
sq: Tabet e Mbyllura

en: Could not contact Contractor. You may need to install it
sq: Nuk mund të kontaktoni kontraktorin. Ju mund të keni nevojë për ta instaluar atë

en: No action found for this file
sq: Nuk eshte gjetur asnjë veprim per këtë skedë

en: Report a Problem
sq: Raporto një Problem

en: Designed by:
sq: Dizenjuar nga

en: Written by:
sq: Shkruar nga:

en: Documented by:
sq: Dokumentuar nga:

en: Translated by %s
sq: Perkthyer nga %s

en: Close
sq: Mbyll

en: This program is published under the terms of the
sq: Ky program është publikuar sipas kushteve të
