granite - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Website
sr: Веб место

en: Menu
sr: Изборник

en: About
sr: О овоме

en: Close Tab
sr: Затвори језичак

en: Open in a new Window
sr: Отвори у новом прозору

en: Duplicate
sr: Удвостручи

en: Close Other Tab
sr: Затвори други језичак

en: Close Other Tabs
sr: Затвори друге језичке

en: New Tab
sr: Нови језичак

en: Could not contact Contractor. You may need to install it
sr: Није могуће контактирати извођача радова. Можда га морате инсталирати

en: No action found for this file
sr: Није нађена акција за ову датотеку

en: Report a Problem
sr: Пријави проблем

en: Designed by:
sr: Дизајнирао:

en: Written by:
sr: Написао:

en: Copyright © %s
sr: Ауторско право © %s

en: Documented by:
sr: Документовао:

en: Translated by %s
sr: Превео %s

en: This program is published under the terms of the
sr: Овај програм је објављен под условима

en:  license, it comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY; for details, visit
sr:  лиценце, долази БЕЗ ИКАКВЕ ГАРАНЦИЈЕ; за детаље, посетите
