granite - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Developers
sv: Utvecklare

en: Website
sv: Webbplats

note: / TRANSLATORS: separates hours from minutes.
en: :
sv: .

en: Menu
sv: Meny

en: About
sv: Om

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the hour (12h format) with seconds
en: %l:%M:%S %p
sv: %l.%M.%S %p

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the hour (12h format)
en: %l:%M %p
sv: %k.%M

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the hour (24h format) with seconds
en: %H:%M:%S
sv: %H.%M.%S

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the hour (24h format)
en: %H:%M
sv: %H.%M

en: Close Tab
sv: Stäng flik

en: Open in a new Window
sv: Öppna i ett nytt fönster

en: Duplicate
sv: Duplicera

en: Close Other Tab
sv: Stäng annan flik

en: Close Other Tabs
sv: Stäng övriga flikar

en: Clear All
sv: Rensa allt

en: New Tab
sv: Ny flik

en: Undo Close Tab
sv: Ångra stängning av flik

en: Closed Tabs
sv: Stängda flikar

en: Could not contact Contractor. You may need to install it
sv: Kan inte kontakta Contractor. Du kan behöva installera programmet.

en: No action found for this file
sv: Kunde inte hitta någon möjlig handling för den här filen

en: Report a Problem
sv: Rapportera ett problem

en: Designed by:
sv: Formgiven av:

en: Written by:
sv: Skriven av:

en: Documented by:
sv: Dokumenterad av:

en: Translated by %s
sv: Översatt av %s

en: Close
sv: Stäng

en: This program is published under the terms of the
sv: Det här programmet är utgivet under vilkoren i

en:  license, it comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY; for details, visit
sv:  licensen, och ges INGEN SOM HELST GARANTI; för detaljer, besök
