granite - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Developers
fi: Kehittäjät

en: Website
fi: Verkkosivusto

en: Menu
fi: Valikko

en: About
fi: Tietoja

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the hour (12h format)
en: %l:%M %p
fi: %H:%M

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the weekday, date, and year
en: %a %b %e %Y
fi: %a %e. %Bta %Y

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the date and year
en: %b %e %Y
fi: %e. %Bta %Y

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the date
en: %b %e
fi: %e. %Bta

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the weekday and date
en: %a %b %e
fi: %a %b %e.

en: Close Tab
fi: Sulje välilehti

en: Open in a new Window
fi: Avaa uudessa ikkunassa

en: Duplicate
fi: Kahdenna

en: Close Other Tab
fi: Sulje toinen välilehti

en: Close Other Tabs
fi: Sulje muut välilehdet

en: Clear All
fi: Tyhjennä kaikki

en: New Tab
fi: Uusi välilehti

en: Undo Close Tab
fi: Kumoa sulje välilehti

en: Closed Tabs
fi: Suljetut välilehdet

en: Could not contact Contractor. You may need to install it
fi: Ei yhteyttä Contractoriin. Onhan se asennettu?

en: No action found for this file
fi: Tälle tiedostolle ei löytynyt sopivaa toimintoa

en: Suggest Translations
fi: Ehdota käännöksiä

en: Report a Problem
fi: Ilmoita ongelmasta

en: Designed by:
fi: Suunnitellut:

en: Written by:
fi: Toteuttanut:

en: Copyright © %s
fi: Tekijänoikeus © %s

en: Documented by:
fi: Dokumentoinut:

en: Translated by %s
fi: Käännöksen toteutti %s

en: Close
fi: Sulje

en: This program is published under the terms of the
fi: Tämä sovellus on julkaistu lisenssin

en:  license, it comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY; for details, visit
fi:  ehtojen alaisena. Ohjelma ei sisällä MINKÄÄNLAISTA TAKUUTA. Lue lisätietoja osoitteessa
