pantheon-files - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Home
hi: घर

en: File System
hi: फ़ाइल तंत्र

en: This folder does not exist
hi: यह फ़ोल्डर मौजूद नहीं है

en: (as Administrator)
hi: प्रशासक के रूप में

en: This does not belong to you.
hi: यह आप से संबंधित नहीं है

en: You don't have permission to view this folder.
hi: आपको इस फ़ोल्डर को देखने की अनुमति नहीं है

en: A simple and powerful file manager
hi: एक सरल और शक्तिशाली फ़ाइल प्रबंधक

en: Launchpad Translators
hi: लॉंचपैड़ अनुवादक

en: Files isn't your default file manager.
hi: फ़ाइल्स आपका डिफ़ॉल्ट फ़ाइल प्रबंधक नही है

en: Set as default
hi: डिफ़ॉल्ट के रूप में नियत करें
