pantheon-files - en to be translation catalogue (83 entries)

en: Public FTP
be: Публічны FTP

en: FTP (with login)
be: FTP (з уваходам)

en: AFP (Apple Filing Protocol)
be: AFP (пратакол файлінгу Apple)

en: Windows share
be: Супольны Windows-рэсурс

en: Secure WebDAV (HTTPS)
be: Бяспечны WebDAV (HTTPS)

en: Connecting...
be: Злучэнне...

en: Can't load the supported server method list.
    Please check your gvfs installation.
be: Не ўдалося прачытаць спіс метадаў, якія падтрымлівае сервер.
    Праверце правільнасць усталявання gvfs.

en: The folder "%s" cannot be opened on "%s".
be: Не ўдалося адкрыць папку "%s" з "%s".

en: The server at "%s" cannot be found.
be: Не ўдалося адшукаць сервер "%s".

en: Try Again
be: Паспрабаваць яшчэ

en: Please verify your user details.
be: Спраўдзіце параметры ўваходу.

en: Continue
be: Далей

en: C_onnect
be: Дал_учыцца

en: Connect to Server
be: Злучэнне з серверам

en: Server Details
be: Падрабязнасці аб серверы

en: _Server:
be: _Сервер:

en: _Port:
be: _Порт:

en: _Type:
be: _Тып:

en: Sh_are:
be: Па_дзяліцца

en: _Folder:
be: Стварыць _тэчку

en: User Details
be: Звесткі пра карыстальніка

en: _Domain name:
be: Назва _дамена:

en: _User name:
be: _Імя карыстальніка:

en: Pass_word:
be: Пар_оль:

en: _Remember this password
be: _Запомніць гэты пароль

en: Operation cancelled
be: Аперацыя скасавана

en: Merge folder "%s"?
be: Аб'яднаць змесціва папак "%s"?

en: Merging will ask for confirmation before replacing any files in the folder that conflict with the files being copied.
be: Пры аб'яднанні ні адзін канфліктны файл у папцы не будзе заменены іншым без пацвярджэння ад карыстальніка.

en: An older folder with the same name already exists in "%s".
be: Старэйшая папка з такой самай назвай ужо існуе ў "%s".

en: A newer folder with the same name already exists in "%s".
be: Навейшая папка з такой самай назвай ужо існуе ў "%s".

en: Another folder with the same name already exists in "%s".
be: Іншая папка з такой самай назвай ужо існуе ў "%s".

en: Replacing it will remove all files in the folder.
be: Пры замене ўсе файлы папкі будуць выдаленыя.

en: Replace folder "%s"?
be: Замяніць папку "%s"?

en: A folder with the same name already exists in "%s".
be: Папка з такой самай назвай ужо існуе ў "%s".

en: Replace file "%s"?
be: Замяніць файл "%s"?

en: Replacing it will overwrite its content.
be: Пры замене яго змесціва будзе перапісана.

en: An older file with the same name already exists in "%s".
be: Старэйшы файл з такой самай назвай ужо існуе ў "%s".

en: A newer file with the same name already exists in "%s".
be: Навейшы файл з такой самай назвай ужо існуе ў "%s".

en: Another file with the same name already exists in "%s".
be: Іншы файл з такой самай назвай ужо існуе ў "%s".

en: Original file
be: Арыгінальны файл

en: Size:
be: Памер:

en: Type:
be: Тып:

en: Last modified:
be: Апошняя змена:

en: Replace with
be: Замяніць на

en: Merge
be: Аб'яднаць

en: _Select a new name for the destination
be: _Выберыце іншую назву для месца прызначэння

en: Reset
be: Скінуць

en: Apply this action to all files
be: Учыніць гэтае дзеянне для ўсіх файлаў

en: _Skip
be: _Прапусціць

en: Re_name
be: Пера_назваць

en: Replace
be: Замяніць

en: File conflict
be: Канфлікт файлаў

en: link to %s
be: спасылка на %s

en: Failed to parse the desktop file: %s
be: Не атрымалася разлажыць файл рабочага стала: %s

en: No Exec field specified
be: Поле Exec ня вызначана

en: No URL field specified
be: Поле URL ня вызначана

en: Invalid desktop file
be: Нерэчаісны desktop-файл

en: Slashes are not allowed in filenames
be: Нельга ўжываць слэшы ў назвах файлаў

en: Toplevel files cannot be renamed
be: Нельга пераназваць файлы верхняга ўзроўню

en: Show more _details
be: _Паказаць падрабязнасці

en:  (invalid Unicode)
be:  (няправільны Unicode)

en: S_kip All
be: _Прапусцiць усё

en: _Replace
be: _Замяніць

en: Replace _All
be: Замяніць _усё

en: _Merge
be: _Аб'яднаць

en: Merge _All
be: Аб'яднаць _усё

en: Copy _Anyway
be: _Усё роўна скапіяваць

en: %'d second | %'d seconds
be[0]: %'d секунда
be[1]: %'d секунды
be[2]: %'d секунд

en: %'d minute | %'d minutes
be[0]: %'d хвіліна
be[1]: %'d хвілінаў

en: %'d hour | %'d hours
be[0]: %'d гадзіна
be[1]: %'d гадзіны
be[2]: %'d гадзін

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
be[0]: прыблізна %'d гадзіна
be[1]: прыблізна %'d гадзіны
be[2]: прыблізна %'d гадзін

en: Link to %s
be: Спасылка на %s

en: Another link to %s
be: Іншая спасылка на %s

en: %'dst link to %s
be: %'d спасылка на %s

en: Today at %-I:%M %p
be: Сёння у %-I:%M %p

en: Yesterday at %-I:%M %p
be: Учора ў %-I:%M %p

en: %a %-d %b at %-I:%M %p
be: %a %-d %b у %-I:%M %p

en: %a %-d %b %Y at %-I:%M %p
be: %a %-d %b %Y у %-I:%M %p

en: Size
be: Памер

en: Type
be: Тып

en: There is nothing on the clipboard to paste
be: У буфэры абмену нічога няма

en: Could not determine original location of "%s"
be: Не ўдалося вызначыць арыгінальнае размяшчэнне "%s"

en: The item cannot be restored from trash
be: Не ўдалося аднавіць элемент са сметніцы
