pantheon-files - en to lb translation catalogue (11 entries)

en: Connecting...
lb: Verbannen...

en: Try Again
lb: Probéier nach eng Kéier

en: Continue
lb: Weidermaachen

en: Connect to Server
lb: Mat dem Server verbannen

en: Server Details
lb: Server Detail

en: _Type:
lb: _Typ:

en: _Folder:
lb: _Dossier:

en: User Details
lb: Benotzer Detailen

en: Pass_word:
lb: Pass_wuert

en: Operation cancelled
lb: Operatioun ofgebrach

en: Delete '%s'
lb: Läschen '%s'
