scratch - en to af translation catalogue (58 entries)

en: Trash
af: Asblik

en: Find…
af: Vind…

en: Go to line…
af: Gaan na lyn

en: Quit
af: Sluit

en: Close
af: Sluit

en: Replace
af: Vervang

en: Undo
af: Ontdoen

en: Redo
af: Herdoen

en: Save
af: Stoor

en: Save As…
af: Stoor as…

en: When Scratch starts:
af: Wanneer Scratch begin

en: Save files when changed:
af: Stoor lêers op gewysiging

en: Automatic indentation:
af: Automatiese inkeping

en: Tab width:
af: Inkeping Wydte

en: Highlight current line:
af: Verhoogliggend huidige lyn

en: Highlight matching brackets:
af: Onderstreep bypassende hakies

en: Show line numbers:
af: Wys lyn nommers

en: Line width guide:
af: Lyn wydte gids

en: Color scheme:
af: Kleurskema

en: Custom font:
af: Persoonlike font

en: Save changes to document %s before closing?
af: Stoor wysigings voor dokument %s toegemaak word

en: Close without saving
af: Maak toe sonder om te stoor

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Save File
af: Stoor lêer

en: New Document
af: Nuwe dokument

en: File "%s" cannot be read. Maybe it is corrupt
    or you do not have the necessary permissions to read it.
af: Die "%s" lêer kan nie gelees word nie. Dalk is dit korrup

en: The location containing the file "%s" was unmounted. Do you want to save somewhere else?
af: Die plek wat die "%s" lêer  bevat is ontkoppel. Wil jy op 'n ander plek stoor?

en: File "%s" was deleted. Do you want to save it anyway?
af: Die "%s" lêer was verwyder. Wil jy dit in elk geval stoor?

en: You cannot save changes on file "%s". Do you want to save the changes to this file in a different location?
af: Jy kan nie wysigings op die "%s" lêer stoor nie. Wil jy die wysigings in die lêer op 'n ander plek stoor?

en: Save changes elsewhere
af: Stoor wysigings op 'n ander plek

en: Edit text files
af: Redigeer tekslêers

en: Text Editor
af: Teks Redigeerder

en: New Window
af: Nuwe Venster

en: About Scratch
af: Inligting oor Scratch

en: New Tab
af: Nuwe Blad

en: All files
af: Alle lêers

en: Text files
af: Teks lêers

en: Paste
af: Plak

en: Terminal
af: Terminaal

en: A terminal in your text editor
af: `n Terminaal in jou teks redigeerder

en: Show Terminal
af: Wys terminaal

en: Hide Terminal
af: Steek terminaal weg

en: Copy
af: Kopieër

en: Terminal on Right
af: Terminaal op die regterkant

en: Terminal on Bottom
af: Terminaal onder

en: Share via PasteBin
af: Deel via PasteBin

en: Name:
af: Naam:

en: Format:
af: Formaat

en: Others...
af: Andere...

en: Expiry time:
af: Verval tyd

en: Keep this paste private
af: Houd die plakker privaat

en: Upload
af: Oplaai

en: Other formats
af: Ander formate

en: Never
af: Nooit

en: Ten minutes
af: Tien minute

en: One hour
af: Een uur

en: One day
af: Een dag

en: One month
af: Een maand
