scratch - en to fy translation catalogue (38 entries)

en: Zeitgeist Datasource for Scratch
fy: Zeitgeist databoarne foar Scratch

en: Trash
fy: Jiskefet

en: Open some files
fy: In pear bestannen iepenje

en: Find…
fy: Sykje...

en: Hide search bar
fy: Sykbalke ferbergje

en: Go to line…
fy: Gean nei rigel...

en: Quit
fy: Ôfslute

en: Close
fy: Slute

en: Replace
fy: Ferfange

en: Reopen closed document
fy: Dokumint wer iepenje

en: Open last closed document in a new tab
fy: Lêste dokumint wer iepenje yn in nije tab

en: Add New Tab
fy: Nije tab taheakje

en: Add a new tab
fy: In nije tab taheakje

en: Add New View
fy: Nije werjefte taheakje

en: Add a new view
fy: In nije werjefte taheakje

en: Remove Current View
fy: Aktive werjefte wiskje

en: Remove this view
fy: Dizze werjefte wiskje

en: Undo
fy: Ûngedien meitsje

en: Undo the last action
fy: Letste aksje ûngedien meitsje

en: Redo
fy: Opnij

en: Redo the last undone action
fy: Lêste ûngedien makke aksje opnij dwaan

en: Revert
fy: Weromsette

en: Restore this file
fy: Bestân werombringe

en: Duplicate selected strings
fy: Selektearre rigels ferdûbelje

en: Open
fy: Iepenje

en: Open a file
fy: In bestân iepenje

en: Save
fy: Bewarje

en: Templates
fy: Sjabloanen

en: Project templates
fy: Projektsjabloanen

en: Preferences
fy: Ynstellings

en: Change Scratch settings
fy: Scratch-ynstellings feroarje

en: Next Tab
fy: Folgjende tab

en: Previous Tab
fy: Foarrige tab

en: Fullscreen
fy: Folslein skerm

en: Save changes to document %s before closing?
fy: Wizigings yn dokumint %s bewarje?

en: Close without saving
fy: Slute sûnder bewarje

en: Save File
fy: Bestân bewarje

en: New Document
fy: Nij dokumint
