scratch - en to lt translation catalogue (195 entries)

en: Zeitgeist Datasource for Scratch
lt: Zeitgeist duomenų šaltinis, skirtas Scratch

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Open some files
lt: Atverti failus

en: Find…
lt: Rasti…

en: Hide search bar
lt: Slėpti paieškos juostą

en: Go to line…
lt: Pereiti į eilutę...

en: Quit
lt: Išeiti

en: Close
lt: Užverti

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Reopen closed document
lt: Iš naujo atverti užvertą dokumentą

en: Open last closed document in a new tab
lt: Atverti paskiausiai užvertą dokumentą naujoje kortelėje

en: Add New Tab
lt: Pridėti naują kortelę

en: Add a new tab
lt: Pridėti naują kortelę

en: Add New View
lt: Pridėti naują rodinį

en: Add a new view
lt: Pridėti naują rodinį

en: Remove Current View
lt: Šalinti esamą rodinį

en: Remove this view
lt: Šalinti šį rodinį

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Undo the last action
lt: Atšaukti paskiausią veiksmą

en: Redo
lt: Grąžinti

en: Redo the last undone action
lt: Grąžinti paskiausiai atšauktą veiksmą

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Restore this file
lt: Atkurti šį failą

en: Duplicate selected strings
lt: Dubliuoti pažymėtas eilutes

en: Open
lt: Atverti

en: Open a file
lt: Atverti failą

en: Clipboard
lt: Iškarpinė

en: New file from Clipboard
lt: Naujas failas iš iškarpinės

en: Zoom
lt: Mastelis

en: Zoom 1:1
lt: Mastelis 1:1

en: Save
lt: Įrašyti

en: Save this file
lt: Įrašyti šį failą

en: Save As…
lt: Įrašyti kaip...

en: Save this file with a different name
lt: Įrašyti šį failą kitu pavadinimu

en: Templates
lt: Šablonai

en: Project templates
lt: Projekto šablonai

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Change Scratch settings
lt: Keisti Scratch nustatymus

en: Next Tab
lt: Kita kortelė

en: Previous Tab
lt: Ankstesnė kortelė

en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Extensions
lt: Plėtiniai

en: General
lt: Bendra

en: When Scratch starts:
lt: Paleidus Scratch:

en: Show welcome screen
lt: Rodyti pasisveikinimo ekraną

en: Show last open tabs
lt: Rodyti paskiausiai atvertas korteles

en: Save files when changed:
lt: Esant pakeitimams, įrašyti failus:

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Automatic indentation:
lt: Automatinė įtrauka:

en: Insert spaces instead of tabs:
lt: Įterpti tarpus vietoj tabuliavimo žymių

en: Tab width:
lt: Tabuliavimo plotis:

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Highlight current line:
lt: Paryškinti esamą eilutę:

en: Highlight matching brackets:
lt: Paryškinti atitinkančius skliaustus:

en: Line wrap:
lt: Eilutės skaidymas:

en: Draw Spaces:
lt: Rodyti tarpus:

en: Show line numbers:
lt: Rodyti eilučių numerius:

en: Show Mini Map:
lt: Rodyti mini planą:

en: Line width guide:
lt: Eilutės pločio orientyras:

en: Font and Color Scheme
lt: Šriftas ir spalvų rinkinys

en: Color scheme:
lt: Spalvų rinkinys:

en: Custom font:
lt: Tinkintas šriftas:

en: Save changes to document %s before closing?
lt: Ar prieš užveriant, įrašyti dokumento %s pakeitimus?

en: If you don't save, changes from the last 4 seconds will be permanently lost.
lt: Jeigu neįrašysite, pakeitimai, atlikti per paskutines 4 sekundes bus negrįžtamai prarasti.

en: Close without saving
lt: Užverti neįrašant

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Save File
lt: Įrašyti failą

en: New Document
lt: Naujas dokumentas

en: File "%s" cannot be read. Maybe it is corrupt
    or you do not have the necessary permissions to read it.
lt: Nepavyko perskaityti failo "%s". Galbūt, jis yra pažeistas
    arba jūs neturite reikiamų leidimų jo skaityti.

en: The location containing the file "%s" was unmounted. Do you want to save somewhere else?
lt: Vieta, kurioje buvo failas "%s", buvo atjungta. Ar norite įrašyti kur nors kitur?

en: File "%s" was deleted. Do you want to save it anyway?
lt: Failas "%s" buvo ištrintas. Ar vis tiek norite jį įrašyti?

en: You cannot save changes on file "%s". Do you want to save the changes to this file in a different location?
lt: Jūs negalite įrašyti pakeitimus į failą "%s". Ar norite įrašyti pakeitimus į šį failą kitoje vietoje?

en: Save changes elsewhere
lt: Įrašyti pakeitimus kitur

en: File "%s" was modified by an external application. Do you want to load it again or continue your editing?
lt: Failas "%s" buvo pakeistas išorinės programos. Ar norite vėl jį įkelti, ar tęsti redagavimą?

en: Load
lt: Įkelti

en: Continue
lt: Tęsti

en: Edit text files
lt: Redaguoti tekstų failus

en: Text Editor
lt: Tekstų redaktorius

en: New Window
lt: Naujas langas

en: About Scratch
lt: Apie Scratch

en: Text file from
lt: Tekstinis failas iš

en: Syntax Highlighting
lt: Sintaksės paryškinimas

en: Normal Text
lt: Paprastas tekstas

en: No Files Open
lt: Nėra atvertų failų

en: Open a file to begin editing.
lt: Atverkite failą, kad pradėtumėte redagavimą.

en: New file
lt: Naujas failas

en: Create a new empty file.
lt: Sukurkite naują tuščią failą.

en: Open file
lt: Atverti failą

en: Open a saved file.
lt: Atverkite įrašytą failą.

en: New file from clipboard
lt: Naujas failas iš iškarpinės

en: Create a new file from the contents of your clipboard.
lt: Sukurti naują failą su turiniu iš jūsų iškarpinės.

en: Share
lt: Bendrinti

en: Wait while restoring last session...
lt: Palaukite, kol yra atkuriamas jūsų paskiausias seansas...

en: Find
lt: Rasti

en: Replace With
lt: Pakeisti į

en: Search next
lt: Ieškoti kito

en: Search previous
lt: Ieškoti ankstesnio

en: Cyclic Search
lt: Ciklinė paieška

en: Replace all
lt: Pakeisti visus

en: Go To Line:
lt: Pereiti į eilutę:

en: Maybe you do not have the necessary permissions.
lt: Galbūt, neturite reikiamų leidimų.

en: Maybe the file path provided is not valid.
lt: Galbūt, pateiktas failo kelias yra neteisingas.

en: The location is read-only.
lt: Vieta yra tik skaitymui.

en: The parent directory doesn't exist.
lt: Virškatalogio nėra.

en: File "%s" cannot be created.
    %s
lt: Failas "%s" negali būti sukurtas.
    %s

en: File "%s" cannot be opened.
    %s
lt: Failas "%s" negali būti atvertas.
    %s

en: It is a mountable location.
lt: Tai yra prijungiama vieta.

en: It is a directory.
lt: Tai yra katalogas.

en: It is a "special" file such as a socket,
     fifo, block device, or character device.
lt: Tai yra "specialus" failas, toks kaip lizdas,
     fifo, blokinis įtaisas ar ženklų įrenginys.

en: It is an "unknown" file type.
lt: Tai yra "nežinomas" failo tipas.

en: New Tab
lt: Nauja kortelė

en: Print version info and exit
lt: Rodyti versijos informaciją ir išeiti

en: Set of plugins
lt: Įskiepių rinkinys

en: Current working directory
lt: Esamas darbinis katalogas

en: All files
lt: Visi failai

en: Text files
lt: Tekstiniai failai

en: Close Inspector
lt: Užverti Inspector

note: /or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation. This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or F
en: Browser Preview
lt: Peržiūra naršyklėje

en: Get a preview your work in a web page
lt: Peržiūrėti savo darbą saityno puslapyje

en: Show Preview
lt: Rodyti peržiūrą

en: Web Preview
lt: Saityno peržiūra

en: Hide Preview
lt: Slėpti peržiūrą

note: /or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation. This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or F
en: Clipboard History
lt: Iškarpinės istorija

en: Clipboard to view history
lt: Iškarpinės istorijos peržiūra

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Paste
lt: Įdėti

en: Detect Indent
lt: Aptikti įtrauką

en: Heuristically detect tab or space settings
lt: Heuristiškai aptikti tabuliavimo ar tarpų nustatymus

note: /or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation. This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or F
en: Share your files with Contractor
lt: Bendrinti savo failus su Contractor

en: Could not load icon theme: %s
lt: Nepavyko įkelti piktogramų temos: %s

en: Words Completion
lt: Žodžių užbaigimas

en: Show a completion dialog with most used words from your files
lt: Rodyti užbaigimo dialogą su daugiausiai naudojamais žodžiais iš jūsų failų

en: %s - Word Completion
lt: %s - Žodžių užbaigimas

en: Symbols
lt: Simboliai

note: /or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation. This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or F
en: Outline
lt: Apybrėža

en: Outline symbols in your current file in vala
lt: Apibrėžti simbolius jūsų esamame faile vala kalba

en: Spell Checker
lt: Rašybos tikrinimas

en: Checks the spelling of your documents
lt: Tikrina jūsų dokumentų rašybą

en: No suitable dictionaries were found.
    Please install at least one [aspell] dictionary
lt: Nerasta tinkamų žodynų.
    Prašome įdiegti bent vieną [aspell] žodyną

note: /or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation. This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or F
en: Open With
lt: Atverti naudojant

en: Open files you are editing with another application
lt: Atverti redaguojamus failus, naudojant kitą programą

en: Open With…
lt: Atverti, naudojant...

note: /or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation. This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or F
en: Source Tree
lt: Šaltinio medis

en: Have a look at your sources organized in a nice tree
lt: Sutvarkyti visus savo šaltinius į gražų medį

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Bookmark
lt: Žymelė

en: Files
lt: Failai

en: Project
lt: Projektas

en: Bookmarks
lt: Žymelės

note: /or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation. This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or F
en: Vim Emulation
lt: Vim emuliavimas

en: Use Vim commands in Scratch
lt: Naudoti Vim komandas programoje Scratch

en: Preserve Indent
lt: Išlaikyti įtrauką

en: Maintains indent level of pasted text when auto-indent is active
lt: Palaiko įdėto teksto įtraukos lygį, kai yra aktyvi automatinė įtrauka

en: Strip trailing whitespace
lt: Šalinti tarpus eilučių pabaigoje

en: Strip trailing whitespace on save
lt: Įrašant, šalinti eilučių pabaigoje esančius tarpus

en: /New File
lt: /Naujas failas

note: /or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation. This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or F
en: Folder Manager
lt: Aplankų tvarkytuvė

en: Basic folder manager with file browsing
lt: Elementari aplankų tvarkytuvė su failų naršymu

en: Go to parent
lt: Vienu lygiu aukščiau

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: Remove file
lt: Šalinti failą

en: File Manager
lt: Failų tvarkytuvė

en: Terminal
lt: Terminalas

en: A terminal in your text editor
lt: Terminalas jūsų tekstų redaktoriuje

en: Show Terminal
lt: Rodyti terminalą

en: Hide Terminal
lt: Slėpti terminalą

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Terminal on Right
lt: Terminalas dešinėje

en: Terminal on Bottom
lt: Terminalas apačioje

en: Share via PasteBin
lt: Bendrinti per PasteBin

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Format:
lt: Formatas:

en: Others...
lt: Kiti...

en: Expiry time:
lt: Galiojimo pabaiga:

en: Keep this paste private
lt: Išlaikyti šį įdėjimą privačiu

en: Upload
lt: Išsiųsti

en: Other formats
lt: Kiti formatai

en: Never
lt: Niekada

en: Ten minutes
lt: Dešimt minučių

en: One hour
lt: Viena valanda

en: One day
lt: Viena diena

en: One month
lt: Vienas mėnuo

en: Share files with pastebin service
lt: Bendrinti failus, naudojantis pastebin paslauga

en: Upload to Pastebin
lt: Siųsti į Pastebin

note: /or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation. This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or F
en: Highlight Selected Words
lt: Paryškinti pažymėtus žodžius

en: Highlights all occurrences of words that are selected
lt: Paryškinti visus pažymėtų žodžių pasikartojimus

note: /or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation. This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or F
en: Brackets Completion
lt: Skliaustų užvėrimas

en: Complete brackets while typing
lt: Užverti skliaustus, renkant tekstą

en: Folders
lt: Aplankai

en: Open a folder
lt: Atverti aplanką

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Open
lt: At_verti

en: Close Folder
lt: Užverti aplanką
