update-manager - en to ar translation catalogue (15 entries)

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
ar: يوميا

en: Every two days
ar: كل يومين

en: Weekly
ar: اسبوعي

en: Every two weeks
ar: كل اسبوعين

en: Every %s days
ar: كل %s يوم

en: Import key
ar: استيراد المفتاح

en: Error importing selected file
ar: خطاء في استيراد الملف

en: Error removing the key
ar: خطاء في ازالة المفتاح

en: Please enter a name for the disc
ar: الرجاء ادخال اسم القرص

en: Authentication
ar: إثبات الهوية

en: <b>Comment:</b>
ar: <b>تعليق</b>

en: Binary
    Source
ar: المصدر
    الثنائي

en: Scanning CD-ROM
ar: جاري مسح القرص المدمج

en: _Reload
ar: _إعادة التحميل

en: _Replace
ar: _استبدل
