update-manager - en to cs translation catalogue (39 entries)

en: Configure the sources for installable software and updates
cs: Konfigurovat zdroje pro instalovatelný software a aktualizace

en: Software Sources
cs: Zdroje softwaru

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
cs: Denně

en: Every two days
cs: Obden

en: Weekly
cs: Týdně

en: Every two weeks
cs: Každé dva týdny

en: Every %s days
cs: Každých %s dní

note: TRANS: %s stands for the distribution name e.g. Debian or Ubuntu
en: %s updates
cs: Aktualizace %s

en: Import key
cs: Importovat klíč

en: Error importing selected file
cs: Chyba při importu vybraného souboru

en: The selected file may not be a GPG key file or it might be corrupt.
cs: Vybraný soubor asi není klíč GPG, anebo může být poškozen.

en: Error removing the key
cs: Chyba při odstraňování klíče

en: The key you selected could not be removed. Please report this as a bug.
cs: Vybraný klíč nemohl být odstraněn. Prosím oznamte to jako chybu.

en: <b><big>The information about available software is out-of-date</big></b>
    
    To install software and updates from newly added or changed sources, you have to reload the information about available software.
    
    You need a working internet connection to continue.
cs: <b><big>Informace o dostupném software jsou zastaralé</big></b>
    
    Pro instalaci software a aktualizací z nových nebo pozměněných zdrojů je nutné obnovit informace o dostupném softwaru.
    
    K tomu je nutné funkční připojení k Internetu.

en: <big><b>Error scanning the CD</b></big>
    
    %s
cs: <big><b>Chyba při načítání CD</b></big>
    
    %s

en: Please enter a name for the disc
cs: Prosím zadejte jméno disku

en: Source code
cs: Zdrojový kód

en: (Source Code)
cs: (Zdrojový kód)

en: Source Code
cs: Zdrojový kód

en: Active
cs: Aktivní

en: <b>Automatic updates</b>
cs: <b>Automatické aktualizace</b>

en: Authentication
cs: Ověření

en: Download from:
cs: Stáhnout z:

en: Import the public key from a trusted software provider
cs: Importovat veřejný klíč od důvěryhodného poskytovate softwaru

en: Restore _Defaults
cs: Obnovit _výchozí

en: Restore the default keys of your distribution
cs: Obnovit výchozí klíče vaší distribuce

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Submit statistical information
cs: Odeslat statistické informace

en: <b>Comment:</b>
cs: <b>Komentář:</b>

en: <b>Components:</b>
cs: <b>Součásti:</b>

en: <b>Distribution:</b>
cs: <b>Distribuce:</b>

en: <b>Type:</b>
cs: <b>Typ:</b>

en: APT line:
cs: Řádka APT:

en: Binary
    Source
cs: Binární balíky
    Balíky se zdrojovými kódy

en: Edit Source
cs: Upravit zdroj

en: Scanning CD-ROM
cs: Prohledávám CD-ROM

en: _Add Source
cs: Přid_at zdroj

en: _Reload
cs: _Obnovit

en: _Replace
cs: _Nahradit
