update-manager - en to ms translation catalogue (11 entries)

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
ms: Harian

en: Every two days
ms: Setiap dua hari

en: Weekly
ms: Mingguan

en: Every two weeks
ms: Setiap dua minggu

en: Every %s days
ms: Setiap %s hari

en: Import key
ms: Kekunci impot

en: Error importing selected file
ms: Ralat semasa mengimpot fail yang dipilih

en: The selected file may not be a GPG key file or it might be corrupt.
ms: Fail yang dipilih mungkin bukan fail kekunci GPG atau fail mungkin rosak

en: Error removing the key
ms: Ralat semasa mengeluarkan kekunci

en: The key you selected could not be removed. Please report this as a bug.
ms: Kekunci yang anda pilih tidak dapat di keluarkan. Sila laporkan ini sebagai ralat pepijat.

en: Please enter a name for the disc
ms: Sila masukkan nama untuk cakera padat
