update-manager - en to sr translation catalogue (6 entries)

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
sr: Svaki dan

en: Every two days
sr: Svaki drugi dan

en: Weekly
sr: Svake nedelje

en: Every two weeks
sr: Svake druge nedelje

en: Every %s days
sr: Svakih %s dana

en: Import key
sr: Importiranje kljuca
