update-manager - en to tr translation catalogue (39 entries)

en: Configure the sources for installable software and updates
tr: Kurulabilir yazılım ve güncellemeler için kaynakları yapılandır

en: Software Sources
tr: Yazılım Kaynakları

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
tr: Günlük

en: Every two days
tr: Her iki günde bir

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Every two weeks
tr: Her iki haftada bir

en: Every %s days
tr: Her %s günde bir

note: TRANS: %s stands for the distribution name e.g. Debian or Ubuntu
en: %s updates
tr: %s güncellemeleri

en: Import key
tr: Anahtar aktar

en: Error importing selected file
tr: Seçili dosyayı aktarmada hata

en: The selected file may not be a GPG key file or it might be corrupt.
tr: Seçili dosya bir GPG anahtar dosyası olmayabilir veya bozuk olabilir.

en: Error removing the key
tr: Anahtar kaldırmada hata

en: The key you selected could not be removed. Please report this as a bug.
tr: Seçtiğiniz anahtar kaldırılamadı. Lütfen bunu bir hata olarak iletin.

en: <b><big>The information about available software is out-of-date</big></b>
    
    To install software and updates from newly added or changed sources, you have to reload the information about available software.
    
    You need a working internet connection to continue.
tr: <b><big>Mevcut yazılım bilgileri güncel değil</big></b>
    
    Yeni eklenmiş ya da değişmiş kaynaklardan yazılım ve güncellemeler kurmak için mevcut yazılım bilgilerini tekrar yüklemeniz gerekmektedir.
    
    Devam etmek için çalışır durumda bir internet bağlantısı gerekmektedir.

en: Please enter a name for the disc
tr: Lütfen disk için bir isim girin

en: Source code
tr: Kaynak kodu

en: (Source Code)
tr: (Kaynak Kodu)

en: Source Code
tr: Kaynak Kodu

en: Active
tr: Etkin

en: <b>Automatic updates</b>
tr: <b>Otomatik güncelleme</b>

en: Authentication
tr: Kimlik Sınaması

en: Download from:
tr: İndirme adresi:

en: Import the public key from a trusted software provider
tr: Güvenilen bir yazılm sağlayıcısından açık anahtarı içe aktar

en: Restore _Defaults
tr: _Öntanımlılara Dön

en: Restore the default keys of your distribution
tr: Dağıtımınızın öntanımlı anahtarlarını geriye döndür

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Submit statistical information
tr: İstatistiki Bilgileri Bildir

en: <b>Comment:</b>
tr: <b>Yorum:</b>

en: <b>Components:</b>
tr: <b>Bileşenler:</b>

en: <b>Distribution:</b>
tr: <b>Dağıtım:<b>

en: <b>Type:</b>
tr: <b>Tür:</b>

en: <b>URI:</b>
tr: <b>URI:<b>

en: APT line:
tr: APT satırı

en: Binary
    Source
tr: İkili
    Kaynak

en: Edit Source
tr: Kaynak Düzenleme

en: Scanning CD-ROM
tr: CD-ROM taranıyor

en: _Add Source
tr: Kaynak _Ekle

en: _Reload
tr: _Yenile

en: _Replace
tr: _Değiştir
