update-manager - en to lb translation catalogue (12 entries)

note: TRANSLATORS: %s is a country
en: Server for %s
lb: Server fir %s

note: More than one server is used. Since we don't handle this case in the user interface we set "custom servers" to true and append a list of all used servers
en: Main server
lb: Haaptserver

en: Custom servers
lb: Benotzerdefinéierten Server

en: Unable to locate any package files, perhaps this is not a Ubuntu Disc or the wrong architecture?
lb: Et wor net méiglech ee Pak ze fannen, villäicht ass dëst keng Ubuntu CD oder et ass di falsch Architektur.

en: Failed to add the CD
lb: D'CD konnt net bäigefügt ginn

en: There was a error adding the CD, the upgrade will abort. Please report this as a bug if this is a valid Ubuntu CD.
    
    The error message was:
    '%s'
lb: Et ass ee Fehler beim Bäifügen vun der CD geschitt, den Upgrade gëtt ofgebrach. Mellt dëst w.e.g. als Feler falls et eng gülteg Ubuntu CD ass.
    
    D'Fehlermeldung wor:
    '%s'

en: Remove package in bad state | Remove packages in bad state
lb[0]: Feelerhafte Pak läschen
lb[1]: Feelerhaft Päck läschen

en: The package '%s' is in an inconsistent state and needs to be reinstalled, but no archive can be found for it. Do you want to remove this package now to continue? | The packages '%s' are in an inconsistent state and need to be reinstalled, but no archives can be found for them. Do you want to remove these packages now to continue?
lb[0]: De Pak '%s' ass inkonsistent a muss frësch installéiert ginn, mä et ka keen Archiv fonnt ginn. Wëll Dir dëse Pak läsche fir weiderzefueren?
lb[1]: D'Päck '%s' sinn inkonsistent a musse frësch installéiert ginn, mä et kennen keng Archiver fonnt ginn. Wëll Dir dës Päck läsche fir weiderzefueren?

note: FIXME: not ideal error message, but we just reuse a existing one here to avoid a new string
en: The server may be overloaded
lb: De Server kéint iwwerlaascht sinn

en: Broken packages
lb: Defekt Päck

en: Your system contains broken packages that couldn't be fixed with this software. Please fix them first using synaptic or apt-get before proceeding.
lb: Äert System enthält defekt Päck déi net kënne mat dësem Programm gefléckt ginn. W.e.g. fléckt dës mat synaptic oder apt-get iert Dir virufuert.

en: This is most likely a transient problem, please try again later.
lb: Dëst ass héchstwahrscheinlech ee kuerzzäitege Problem, probéiert w.e.g. spéider nach eng Kéier.
