noise - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Archives
bg: Архиви

en: Extract here
bg: Извличане тук

en: Compress
bg: Компресиране

en: Wallpaper
bg: Фон

en: Set as Wallpaper
bg: Задаване като фон
