granite - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Designed by:
hi: डिज़ाइन करने वाले:

en: Written by:
hi: लेखक:

en: Translated by %s
hi: %s द्वारा अनुवादित

en: Close
hi: बंद करें

en: Website
hi: वेबसाइट

en: Close Tab
hi: टैब बंद करें

en: Open in a new Window
hi: नए विंडो में खोलें

en: Duplicate
hi: प्रतिलिपि(डुप्लीकेट)

en: Close Other Tab
hi: दूसरा टैब बंद करें

en: Close Other Tabs
hi: अन्य टैब बंद करें

en: Clear All
hi: सबको हटायें

en: New Tab
hi: नया टैब

en: Suggest Translations
hi: अनुवाद के सुझाव

en: Report a Problem
hi: समस्या का वर्णन करें।

en: Menu
hi: सूची

en: About
hi: जानकारी

note: / TRANSLATORS: this will only show up when 12-hours clock is in use
en: PM
hi: अपराह्न

en: Could not contact Contractor. You may need to install it
hi: व्यवस्थापक से संपर्क करें नहीं किया जा सका। इसे इनस्टॉल करने की आवश्यकता हो सकती है।

en: No action found for this file
hi: इस फ़ाइल के लिए कोई कार्रवाई नहीं मिली।
