granite - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Designed by:
ka: დიზაინი:

en: Written by:
ka: შემქმნელები:

en: Documented by:
ka: დოკუმენტაცია:

en: Translated by %s
ka: თარგმანი: %s

en: Close
ka: დახურვა

en: This program is published under the terms of the
ka: ეს პროგრამა ვრცელდება პირობების ქვეშ

en:  license, it comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY; for details, visit
ka:  ლიცენზიის, მას არ მოჰყვება არანაირი გარანტია; დეტალებისთვის ეწვიეთ

en: Developers
ka: პროგრამის შემქმნელები

en: Website
ka: ვებ-გვერდი

en: Close Tab
ka: ჩანართის დახურვა

en: Open in a new Window
ka: ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Duplicate
ka: დუბლირება

en: Close Other Tab
ka: სხვა ჩანართის დახურვა

en: Close Other Tabs
ka: სხვა ჩანართების დახურვა

en: Clear All
ka: ყველას გასუფთავება

en: New Tab
ka: ახალი ჩანართი

en: Undo Close Tab
ka: დახურული ჩანართის დაბრუნება

en: Closed Tabs
ka: დახურული ჩანართები

en: Suggest Translations
ka: თარგმნაში დახმარება

en: Report a Problem
ka: პრობლემის შეტყობინება

en: Menu
ka: მენიუ

en: About
ka: შესახებ

en: Could not contact Contractor. You may need to install it
ka: Contractor-თან დაკავშირება ვერ მოხერხდა. შესაძლოა მისი დაყენება იყოს საჭირო

en: No action found for this file
ka: ამ ფაილისთვის მოქმედება ვერ მოიძებნა
