granite - en to nb translation catalogue (34 entries)

en: Designed by:
nb: Formgivning av:

en: Written by:
nb: Skrevet av:

en: Documented by:
nb: Dokumentasjon ved:

en: Translated by %s
nb: Oversettelse ved %s

en: Close
nb: Lukk

en: This program is published under the terms of the
nb: Dette programmet er underlagt vilkårende i

en:  license, it comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY; for details, visit
nb:  lisensen, det medfølger ABSOLUTT INGEN GARANTI; for flere detaljer, besøk

en: Developers
nb: Utviklere

en: Website
nb: Nettsted

en: Close Tab
nb: Lukk fane

en: Open in a new Window
nb: Åpne i et nytt vindu

en: Duplicate
nb: Lag kopi

en: Close Other Tab
nb: Lukk annen fane

en: Close Other Tabs
nb: Lukk andre faner

en: Clear All
nb: Fjern alt

en: New Tab
nb: Ny fane

en: Undo Close Tab
nb: Angre lukking av fane

en: Closed Tabs
nb: Lukkede faner

en: Suggest Translations
nb: Foreslå oversettelser

en: Report a Problem
nb: Rapportér et problem

en: Menu
nb: Meny

en: About
nb: Om

en: Could not contact Contractor. You may need to install it
nb: Fikk ikke kontakt med Contractor. Du behøver kanskje å installere det?

en: No action found for this file
nb: Fant ingen handling for denne filen

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the hour (12h format) with seconds
en: %l:%M:%S %p
nb: %l.%M.%S %p

en: Audio
nb: Lyd

note: / TRANSLATORS: Refers to videos the mime type. Not Videos the app.
en: Videos
nb: Videoer

note: / TRANSLATORS: Refers to photos the mime type. Not Photos the app.
en: Photos
nb: Bilder

en: Apps
nb: Applikasjoner

en: Other
nb: Annet

en: %s free out of %s
nb: %s ledig av %s

en: %s's Developers
nb: %s's utviklere

en: This program is published under the terms of the %s license, it comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY; for details, visit %s
nb: Dette programmet er utgitt under betingelsene i %s lisens. Det kommer med ABSOLUTT INGEN GARANTI. For mer informasjon, besøk %s

note: / TRANSLATORS: Refers to files the mime type. Not Files the app.
en: Files
nb: Filer
