slingshot - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: All Applications
lv: Visas lietotnes

en: Create a new Filter
lv: Radīt jaunu filtru

en: This Category is Empty
lv: Šī kategorija ir tukša

en: Run this command...
lv: Palaist šo komandu...

en: View as Grid
lv: Skatīt režģī

en: View by Category
lv: Skatīt pa kategorijām

en: Search Apps...
lv: Meklēt lietotnes...
