slingshot - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: All Applications
eu: Aplikazio guztiak

en: Create a new Filter
eu: Sortu iragazki berri bat

en: This Category is Empty
eu: Kategoria hau hutsik dago

en: Run this command...
eu: Exekutatu komando hau...

en: View as Grid
eu: Ikusi sareta gisa

en: View by Category
eu: Ikusi kategoriaka

en: Search Apps...
eu: Bilatu aplikazioak...
