slingshot - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: All Applications
fr: Toutes les applications

en: Create a new Filter
fr: Créer un nouveau filtre

en: This Category is Empty
fr: Cette catégorie est vide

en: Run this command...
fr: Exécuter cette commande...

en: View as Grid
fr: Vue en grille

en: View by Category
fr: Vue par catégories

en: Search Apps...
fr: Rechercher des applications...
