slingshot - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: All Applications
hu: Minden alkalmazás

en: Create a new Filter
hu: Új szűrő létrehozása

en: This Category is Empty
hu: Ez a kategória üres

en: Run this command...
hu: Ezen parancs futtatása...

en: View as Grid
hu: Rácsnézet

en: View by Category
hu: Kategória nézet

en: Search Apps...
hu: Alkalmazások keresése...
