update-manager - en to kn translation catalogue (7 entries)

note: TRANSLATORS: download size of updates, e.g. "2.3 MB"
en: %.1f MB
kn: %.1f ಎಂಬಿ

note: TRANSLATORS: %s is a country
en: Server for %s
kn: %s ಗಾಗಿ ಸರ್ವರ್

note: More than one server is used. Since we don't handle this case in the user interface we set "custom servers" to true and append a list of all used servers
en: Main server
kn: ಮುಖ್ಯ ಸರ್ವರ್

en: Custom servers
kn: ವಿಶೇಷ ಸರ್ವರ್ ಗಳು

en: Could not calculate sources.list entry
kn: server.list ಅನ್ನು ಲೆಕ್ಕ ಹಾಕಲಾಗಲಿಲ್ಲ

en: This is most likely a transient problem, please try again later.
kn: ಈ ತೊಂದರೆ ಬಹುತೇಕ ಕ್ಷಣಿಕವಾದದ್ದು, ನಂತರ ಪುನಃ ಪ್ರಯತ್ನಿಸಿ.

en: Can't install '%s'
kn: '%s'ನ್ನು ಸಂಸ್ಥಾಪಿಸಲು ಆಗುವುದಿಲ್ಲ
