update-manager - en to ur translation catalogue (5 entries)

note: More than one server is used. Since we don't handle this case in the user interface we set "custom servers" to true and append a list of all used servers
en: Main server
ur: مرکزی سرور

en: Failed to add the CD
ur: سی ڈی شامل کرنے میں ناکام

note: FIXME: not ideal error message, but we just reuse a existing one here to avoid a new string
en: The server may be overloaded
ur: ہوسکتا ہے کہ سرور پر حد سے ‍ذیادہ بھار آگیا ھو۔

en: Broken packages
ur: ٹوٹا ہوا پیکج

en: Error authenticating some packages
ur: کسی نقص کی باعث کئی پیکجوں کی تصدیق نہیں ہوسکی
