update-manager - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Every %s days
br: Bep %s devezh

en: Import key
br: Emborzhiañ an alc'hwezh

en: Error importing selected file
br: Fazi en ur emborzhiañ ar restr dibabet

en: The selected file may not be a GPG key file or it might be corrupt.
br: Moarvat n'eo ket ur restr alc'hwezh GPG ar restr dibabet, pe neuze eo gwastet.

en: Error removing the key
br: Fazi en ur zilemel an alc'hwezh

en: The key you selected could not be removed. Please report this as a bug.
br: N'eus ket tu da zilemel an alc'whezh ho peus dibabet. Kelaouit eo ur bug marplij.

en: Please enter a name for the disc
br: Roit un anv evit ar bladenn marplij
