update-manager - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Import key
eo: Importi sxlosilon

en: Error importing selected file
eo: Eraro dum importado de elektita dosiero

en: Error removing the key
eo: Eraro dum forigo de sxlosilo

en: The key you selected could not be removed. Please report this as a bug.
eo: La sxlosilo elektita ne povis esti forigata. Bonvolu raporti cxi tion kiel cimon.

en: Please enter a name for the disc
eo: Bonvolu entajpi nomon por la disko

en: <b>Comment:</b>
eo: <b>Komento:</b>

en: <b>Components:</b>
eo: <b>Elementoj:</b>

en: Binary
    Source
eo: Duuma
    Fonto

en: Scanning CD-ROM
eo: Skanado de KD

en: _Reload
eo: Resxargi

en: _Replace
eo: Anstatauxigi
