update-manager - en to et translation catalogue (11 entries)

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
et: Iga päev

en: Every two days
et: Iga kahe päeva tagant

en: Weekly
et: Iga nädal

en: Every two weeks
et: Iga kahe nädala tagant

en: Every %s days
et: Iga %s päeva tagant

en: Import key
et: Sissetoomisvõti

en: Error importing selected file
et: Valitud faili sissetoomisel ilmes viga

en: The selected file may not be a GPG key file or it might be corrupt.
et: Valitud fail pole GPG võtmefail või see on rikutud.

en: Error removing the key
et: Võtme eemaldamisel tekkis viga

en: The key you selected could not be removed. Please report this as a bug.
et: Valitud võtit pole võimalik eemaldada

en: Please enter a name for the disc
et: Palun sisesta kettale nimi
