update-manager - en to ka translation catalogue (39 entries)

en: Configure the sources for installable software and updates
ka: პროგრამების დაყენებისა და განახლების წყაროების კონფიგურირება

en: Software Sources
ka: წყარო-პროგრამები

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
ka: ყოველდღიურად

en: Every two days
ka: ყოველ 2 დღეში

en: Weekly
ka: ყოველკვირეულად

en: Every two weeks
ka: ყოველ 2 კვირაში

en: Every %s days
ka: ყოველ %s დღეში

note: TRANS: %s stands for the distribution name e.g. Debian or Ubuntu
en: %s updates
ka: %s განახლება

en: Import key
ka: გასაღების იმპორტი

en: Error importing selected file
ka: ამორჩეული ფაილის იმპორტი ვერ მოხერხდა

en: The selected file may not be a GPG key file or it might be corrupt.
ka: ამორჩეული ფაილი შეიძლება არ იყოს GPG გასაღების ფაილი ან შეიძლება იყოს დაზიანებული.

en: Error removing the key
ka: გასღების წაშლა ვერ მოხერხდა

en: The key you selected could not be removed. Please report this as a bug.
ka: ამორჩეული გასაღების წაშლა ვერ მოხერხდა. გთხოვთ აცნობოთ ეს როგორც ხარვეზი.

en: <b><big>The information about available software is out-of-date</big></b>
    
    To install software and updates from newly added or changed sources, you have to reload the information about available software.
    
    You need a working internet connection to continue.
ka: <b><big>ინფორმაცია ხელმისაწვდომი პროგრამების შესახებ ვადაგასულია</big></b>
    
    ახალი ან შეცვლილი წყაროდან პროგრამის დასაყენებლად განაახლეთ ინფორმაცია ხელმისაწვდომი პროგრამების შესახებ.

en: <big><b>Error scanning the CD</b></big>
    
    %s
ka: <big><b>დაიშვა შეცდომა CD-ს წაკითხვისას</b></big>
    
    %s

en: Please enter a name for the disc
ka: შეიყვანეთ დისკის სახელი

en: Source code
ka: საწყისი კოდი

en: (Source Code)
ka: (საწყისი კოდი)

en: Source Code
ka: საწყისი კოდი

en: Active
ka: აქტიური

en: <b>Automatic updates</b>
ka: <b>ავტომატური განახლებები</b>

en: Authentication
ka: აუთენტიფიკაცია

en: Download from:
ka: ჩამოტვირთვა წყაროდან:

en: Import the public key from a trusted software provider
ka: სანდო პროგრამების მომწოდებლის ღია გასაღების იმპორტი

en: Restore _Defaults
ka: ნაგულისხმევი პარამეტრების აღდგენა

en: Restore the default keys of your distribution
ka: ნაგულისხმევი გასაღებების აღდგენა დისტრიბუტივიდან

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Submit statistical information
ka: სტატისტიკური ინფორმაციის გაგზავნა

en: <b>Comment:</b>
ka: <b>კომენტარი:</b>

en: <b>Components:</b>
ka: <b>კომპონენტები:</b>

en: <b>Distribution:</b>
ka: <b>დისტრიბუტივი:</b>

en: <b>Type:</b>
ka: <b>ტიპი:</b>

en: APT line:
ka: APT-სტრიქონი:

en: Binary
    Source
ka: ორობითი
    წყარო

en: Edit Source
ka: წყაროს შეცვლა

en: Scanning CD-ROM
ka: CD-ROM-ის სკანირება

en: _Add Source
ka: _წყაროს დამატება

en: _Reload
ka: _გადატვირთვა

en: _Replace
ka: _ჩანაცვლება
