ubuntu-ui-toolkit - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Select All
be: Абраць усё

en: Cut
be: Выразаць

en: Copy
be: Капіяваць

en: Paste
be: Уставіць

en: Back
be: Назад

en: Delete
be: Выдаліць

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
be: уласцівасць "%1" аб'екта %2 мае тып %3 і да яго не можа быць прысвоена значэнне "%4" тыпу %5

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
be: уласцівасці "%1" аб'екта %2 не існуе ці яна з'яўляецца непрыдатнай да запісу

en: Alarm
be: Нагадванне

en: Alarm has a pending operation.
be: У чарзе напамінкаў ёсць дзеянне.

en: Usage:
be: Выкарыстанне:

en: Options:
be: Опцыі:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
be: %1 патрэбны дадатковы аргумент: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
be: %1 патрэбнае значэнне длч аргументу: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
be: %1 патрэбныя дадатковыя аргументы: %2

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
be: Ігнаруем прыярытэтнасць AfterItem для фільтраў InverseMouse.

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
be: Папярэджанне: аўтар дадання павінен мець ідэнтыфікатар. Стан не захоўваецца.

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
be: Папярэджанне: UUID аўтара дадання ўжо зарэгістраваны, стан не захоўваецца: %1

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
be: Усе бацькоўскія аб'екты павінны мець ідэнтыфікатары.
    Захаванне стану для %1, клас %2 выключаны

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Confirm
be: Пацвердзіць

en: Close
be: Закрыць

en: Done
be: Выканана

en: In Progress
be: У працэсе

en: Release to refresh...
be: Адпусціце для абнаўлення...

en: Pull to refresh...
be: Пацягніце для абнаўлення...
