ubuntu-ui-toolkit - en to br translation catalogue (14 entries)

en: Select All
br: Diuz pep tra

en: Cut
br: Troc'hañ

en: Copy
br: Eilañ

en: Paste
br: Pegañ

en: Back
br: Distro

en: Delete
br: Dilemel

en: Alarm
br: Arfoù

en: Usage:
br: Arver :

en: Options:
br: Dibarzhioù :

en: Cancel
br: Nullañ

en: Confirm
br: Kadarnaat

en: Close
br: Serriñ

en: Done
br: Graet eo

en: In Progress
br: War ober
