ubuntu-ui-toolkit - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Select All
bs: Izaberi sve

en: Cut
bs: Izreži

en: Copy
bs: Kopiraj

en: Paste
bs: Zalijepi

en: Back
bs: Nazad

en: Delete
bs: Izbriši

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
bs: osobina "%1" objekta %2 je tipa %3 i ne može biti postavljena na vrijednost "%4" tipa %5

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
bs: osobina "%1" ne postoji ili nije moguće zapisivanje za objekt %2

en: Alarm has a pending operation.
bs: Alarm ima operaciju na čekanju.

en: Usage:
bs: Upotreba:

en: Options:
bs: Opcije:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
bs: %1 očekuje dodatni argument: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
bs: %1 očekuje vrijednost za argument: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
bs: %1 očekuje dodatni argument: %2

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
bs: Ignorisanje AfterItem (poslije stavke) prioriteta za InverseMouse (obrnuti miš) filter.

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
bs: Upozorenje: ataše mora imati identifikaciju. Stanje neće biti snimljeno.

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
bs: Upozorenje: UUID atašea je već registrovan, stanje neće biti snimljeno: %1

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
bs: Svi glavni direktoriji moraju imati identifikaciju.
    Snimanje stanja isključeno za %1, klasa %2

en: Cancel
bs: Odustani

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Close
bs: Zatvori

en: Done
bs: Urađeno

en: In Progress
bs: U toku

en: Release to refresh...
bs: Oslobodi za osvježenje...

en: Pull to refresh...
bs: Povuci za osvježenje...
