ubuntu-ui-toolkit - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Select All
ca: Selecciona-ho tot

en: Cut
ca: Retalla

en: Copy
ca: Copia

en: Paste
ca: Apega

en: Alarm
ca: Alarma

en: Options:
ca: Opcions:

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Confirm
ca: Confirma

en: Close
ca: Tanca

en: Done
ca: Fet

en: In Progress
ca: En curs

en: Release to refresh...
ca: Deixeu anar per actualitzar...

en: Pull to refresh...
ca: Estireu per actualitzar...
