ubuntu-ui-toolkit - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Select All
eu: Hautatu dena

en: Cut
eu: Ebaki

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Paste
eu: Itsatsi

en: Back
eu: Itzuli

en: Delete
eu: Ezabatu

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
eu: %2 objektuaren "%1" propietatea %3 motakoa da eta ezin zaio %5 motako "%4" balioa jarri

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
eu: "%1" propietatea ez da existitzen edo ez da %2 objektuarentzat idazgarria

en: Alarm
eu: Alarma

en: Alarm has a pending operation.
eu: Alarmak burutu gabeko operazio bat dauka.

en: Usage:
eu: Erabilera:

en: Options:
eu: Aukerak:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
eu: %1(e)k argumentu gehigarri bat espero du: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
eu: %1(e)k balio bat espero du argumentu honentzat: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
eu: %1(e)k argumentu gehigarriak espero ditu: %2

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
eu: AfterItem lehentasunari ezikusi egiten InverseMouse iragazkientzat.

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
eu: Abisua: erantsitakoak IDa izan behar du. Egoera ez da gordeko.

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
eu: Abisua: erantsitakoaren UUIDa dagoeneko erregistratuta dago, egoera ez da gordeko: %1

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
eu: Guraso guztiek izan behar dute ID bat.
    Egoera gordetzea desgaituta %2 klaseko %1(r)entzat

en: Cancel
eu: Utzi

en: Confirm
eu: Berretsi

en: Close
eu: Itxi

en: Done
eu: Eginda

en: In Progress
eu: Lanean

en: Release to refresh...
eu: Askatu freskatzeko...

en: Pull to refresh...
eu: Tiratu freskatzeko...
