ubuntu-ui-toolkit - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Select All
fi: Valitse kaikki

en: Cut
fi: Leikkaa

en: Copy
fi: Kopioi

en: Paste
fi: Liitä

en: Back
fi: Takaisin

en: Delete
fi: Poista

en: Invalid bus type: %1.
fi: Virheellinen väylätyyppi: %1.

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
fi: Nyt

en: %1 minute ago | %1 minutes ago
fi[0]: %1 minuutti sitten
fi[1]: %1 minuuttia sitten

en: %1 minute | %1 minutes
fi[0]: %1 minuutti
fi[1]: %1 minuuttia

en: Alarm
fi: Hälytys

en: Alarm has a pending operation.
fi: Hälytyksellä on odottava toiminto.

en: Usage:
fi: Käyttö:

en: Options:
fi: Valinnat:

en: Changing connection parameters forbidden.
fi: Yhteysparametrien muuttaminen on kielletty.

en: Theme not found: "%1"
fi: Teemaa ei löydy: "%1"

en: Cancel
fi: Peru

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Close
fi: Sulje

en: Done
fi: Valmis

en: In Progress
fi: Käynnissä

en: Release to refresh...
fi: Vapauta päivittääksesi...

en: Pull to refresh...
fi: Vedä päivittääksesi...
