ubuntu-ui-toolkit - en to ia translation catalogue (26 entries)

en: Select All
ia: Seliger toto

en: Cut
ia: Taliar

en: Copy
ia: Copiar

en: Paste
ia: Collar

en: Back
ia: Retornar

en: Delete
ia: Deler

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
ia: Le proprietate "%1" del objecto %2 es de typo %3 e non pote ser configurate al valor "%4" del typo %5

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
ia: Le proprietate "%1" non existe o non es scribibile pro le objecto %2

en: Alarm
ia: Alarma

en: Alarm has a pending operation.
ia: Alarma, il ha un operation pendente.

en: Usage:
ia: Uso:

en: Options:
ia: Optiones:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
ia: %1 es expectante un argumento additional: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
ia: %1 es expectante un valor pro le argumento: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
ia: %1 es expectante le argumentos additional: %2

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
ia: Ignorante le prioritate del PostElemento pro le filtros del MouseInverse.

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
ia: Advertimento: le alligato debe haber un ID. Le stato non essera salvate.

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
ia: Advertimento: le UUID del alligato es ja registrate, le stato non essera salvate: %1

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
ia: Tote le the parentes debe haber un id.
    Le salvamento del stato es impedite pro le %1, classe %2

en: Cancel
ia: Deler

en: Confirm
ia: Confirmar

en: Close
ia: Clauder

en: Done
ia: Facite

en: In Progress
ia: In curso

en: Release to refresh...
ia: Laxar pro refrescar...

en: Pull to refresh...
ia: Tirar pro refrescar…
