ubuntu-ui-toolkit - en to km translation catalogue (31 entries)

en: Select All
km: ​ជ្រើស​ទាំងអស់

en: Cut
km: ​កាត់

en: Copy
km: ​ចម្លង

en: Paste
km: បិទភ្ជាប់

en: Back
km: ថយក្រោយ

en: Delete
km: ​លុប​

en: No service/path specified
km: មិនបានបញ្ជាក់សេវាកម្ម/ផ្លូវ

en: Invalid bus type: %1.
km: ប្រភេទ bus មិនត្រឹមត្រូវ៖ %1។

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
km: ឥឡូវនេះ

en: %1 minute ago | %1 minutes ago
km[0]: %1 នាទី​មុន

en: %1 minute | %1 minutes
km[0]: %1 នាទី

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
km: ទ្រព្យសម្បត្ដិ "%1" នៃវត្ថុ %2 មានប្រភេទ %3 និងមិនអាចត្រូវបានកំណត់ទៅតម្លៃ "%4" របស់ប្រភេទ %5

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
km: ទ្រព្យសម្បត្តិ "%1" មិនមាននៅ ឬមិនអាចសរសេរឱ្យវត្ថុ %2 បាន

en: Alarm
km: ជូនដំណឹង

en: Alarm has a pending operation.
km: ជូនដំណឹង មានការប្រតិ​ប​ត្ដិ​ការ​រង់ចាំ

en: Usage:
km: ការ​ប្រើ៖

en: Options:
km: ជម្រើស៖

en: %1 is expecting an additional argument: %2
km: %1 រំពឹង​អាគុយម៉ង់​បន្ថែម៖ %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
km: %1 រំពឹង​តម្លៃ​សម្រាប់​អាគុយម៉ង់៖ %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
km: %1 រំពឹង​តម្លៃ​អាគុយម៉ង់​បន្ថែម៖ %2

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
km: កំពុងមិនអើពើអាទិភាព AfterItem សម្រាប់តម្រង InverseMouse ។

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
km: ការព្រមាន ៖ attachee ត្រូវមានលេខសម្គាល់ ។ រដ្ឋនឹងមិនត្រូវបានរក្សាទុក ។

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
km: ការព្រមាន ៖ UUID របស់ attachee ត្រូវបានចុះឈ្មោះរួចហើយ រដ្ឋនឹងមិនត្រូវបានរក្សាទុក ៖ %1

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
km: ឪពុកម្តាយទាំងអស់ត្រូវមានលេខសម្គាល់មួយ ។
    បានបិទការសន្សំរបស់រដ្ឋសម្រាប់ %1 ក្រុម %2

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Confirm
km: បញ្ជាក់

en: Close
km: បិទ

en: Done
km: ធ្វើរួច​

en: In Progress
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: Release to refresh...
km: ដោះលែង​ក្នងការធ្វើឱ្យ​ស្រស់...

en: Pull to refresh...
km: ទាញ​ក្នុង​ការ​ធ្វើ​ឱ្យ​ស្រស់...
