ubuntu-ui-toolkit - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Select All
lv: Izvēlieties visu

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Copy
lv: Kopēt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Options:
lv: Opcijas:
